Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Επιτελους γεμισεεεε :)

πανεμορφο ειναι

κα ναι μην χασεις ουτε πολυποδα

τωρα τα ψαρια θα κανουν παρτι

σκεφτεσαι να προσθεσεις και κανενα αλλο ?

ευχαριστω πολυ!!!!!! σημερα περιπου 24 ωρες ολα πανε καλα και ψαρια και κοραλια οχι για την ωρα δεν θελω να βαλω κατι απο ψαρια απο κοραλια θα δειξει προς το παρον θελω να κλεισει μια εβδομαδα ηρεμα και να βρω την καταναλωσει για να εχω σταθερες τιμες και βλεπουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε μου μολις πριν 15 λεπτα πηρα χαμπαρι το τελικο upgrade που εκανες!

Για να καταλαβεις εδω και ενα τεταρτο χαζευω τον απιστευτο βυθο που στησατε με τα παιδια!

Εχεις φτιαξει, κατα τη δικη μου παντα αποψη και το δικο μου γουστο ενα απο τα πιο μινιμαλ ενυδρεια, που θα τρελενομαι να βλεπω!

Συγχαρητηρια!!!

Φαντάζομαι ποοοοοοοσο μεγαλη χαρα εχουν παρει ο Ταν με τον Μιχαλη!

Γι αυτο το χομπυ μας ειναι τοοοοοοσο γαματο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα την βγάλει

μπροστά από το ενυδρείο

όλο το βράδυ , αραγεεε :D

Δεν μπορείς να φανταστείς ποσο χαλιέμαι που σε λίγο σβήνουν τα φώτα!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε μου μολις πριν 15 λεπτα πηρα χαμπαρι το τελικο upgrade που εκανες!

Για να καταλαβεις εδω και ενα τεταρτο χαζευω τον απιστευτο βυθο που στησατε με τα παιδια!

Εχεις φτιαξει, κατα τη δικη μου παντα αποψη και το δικο μου γουστο ενα απο τα πιο μινιμαλ ενυδρεια, που θα τρελενομαι να βλεπω!

Συγχαρητηρια!!!

Φαντάζομαι ποοοοοοοσο μεγαλη χαρα εχουν παρει ο Ταν με τον Μιχαλη!

Γι αυτο το χομπυ μας ειναι τοοοοοοσο γαματο!!!

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για ολα τα καλα σου λογια και έχεις πεσει μεσα σε ολα και οι δυο τους πιστεύω αν ήταν δικο τους δεν θα ειχαν δώσει τοση προσοχη οση δωσανε σε αυτο και το αποτέλεσμα τα λεει ολα!!!!!!!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιος θα την βγάλει

μπροστά από το ενυδρείο

όλο το βράδυ , αραγεεε :D

Χαχα έτσι!Να φανταστείς προσωπικά εγώ έχω μπει καμιά 6-7 φορές στην σελίδα 64 και το χάζευα...φανταζομαι τον ίδιο!!

Έγινε επεξεργασία - tasso
Link to comment
Share on other sites

Χαχα έτσι!Να φανταστείς προσωπικά εγώ έχω μπει καμιά 6-7 φορές στην σελίδα 64 και το χάζευα...φανταζομαι τον ίδιο!!

Ασε τωρα γύρισα σπίτι για να δω που θα ανάψουν τα φώτα και μετα θα ξαναφύγω!

Link to comment
Share on other sites

Χαχα έτσι!Να φανταστείς προσωπικά εγώ έχω μπει καμιά 6-7 φορές στην σελίδα 64 και το χάζευα...φανταζομαι τον ίδιο!!

Εννοειταιιιι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ασε τωρα γύρισα σπίτι για να δω που θα ανάψουν τα φώτα και μετα θα ξαναφύγω!

χαχαχαχα

δεν θα το χορταινεις , τοσο ωραιο που ειναι

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αδερφέ μου εσυ και ο αλλος ο ασχημος είστε αστέρια χωρις εσας και το φόρουμ δεν θα ειχα τετοια αποτελέσματα! Εύχομαι μια μερα το δικο μου να μοιάσει στα δικα σας!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σιγααααα εσυ ρε κουκλακι....με τον brad τον pitt σαν δυο σταγονες νερο εισαστε :usd::usd::usd:

Ωραιο το φωτιστικο τελικα,τωρα που το βλεπω και χωρις το καλυμμα!

Ωραια δουλεια και με αποτελεσμα :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Σιγααααα εσυ ρε κουκλακι....με τον brad τον pitt σαν δυο σταγονες νερο εισαστε :usd:  :usd:  :usd:

 

 

Ωραιο το φωτιστικο τελικα,τωρα που το βλεπω και χωρις το καλυμμα!

Ωραια δουλεια και με αποτελεσμα :thumbsu:

Οντως μου εχει μοιάσει λιγο ο τυπος!

Το φωτιστικό μολις εβγαλα τα αυτοκόλλητα εδειξε τρελα και το ποιο καλο δεν ζεσταίνεται καθολου! Εχω τρελαθει με αυτο το μικρο έκαιγε μολις αναβανε ολες η λάμπες! Αντε να το δω και σε βαθος χρόνου!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λυκουργο καλοταξιδο το νεο! ΣΤην πραγματικοτητα ενα ωραιο ενυδρειο σε ταξιδευει :-)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Λυκουργο καλοταξιδο το νεο! ΣΤην πραγματικοτητα ενα ωραιο ενυδρειο σε ταξιδευει :-)

Σωστοοοοοος ο πασχαλης! :bow:

Link to comment
Share on other sites

Υπεροχο Λυκουργο.να το χαρεις οσο δεν παει..κ το φωτιστικο τα σπαει.

Link to comment
Share on other sites

Το φωτιστικο έδειξε πολυ τωρα που φαινετε το αλουμίνιο ατόφιο. Full metal jacket και ετσι, μου αρεσει :)

Για το ενυδρειο δεν εχω να πω πολλα, τα ειπα και ποιο πριν, αλλα οτι θα έπιανα τον εαυτό μου να γυρίζει στο θεμα μονο για να δει τις φωτογραφιες ξανα και ξανα δεν το περίμενα. Αυτα τα δυο νησιά με τη χαράδρα γεμάτη απο κοραλια και το "περιεργο" βαθος που δίνει η αφίσα... Ολα τα λεφτα!

Λεει και ξαναλέει και ειμαι σίγουρος οτι ο ίδιος εκει θα ειναι οποτε μπαίνει σπιτι, εγω θα ημουν!! :jig::)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειχα την τυχη να το δω απο κοντα...το ενυδρειο σου φιλε μου ειναι τοσο ομορφο τοσο ωραια στημενο και καθαρο με πραγματικα μια κινηση ψαριων τοσο ηρεμη λες και δεν υπαρχει νερο!!καλα αδελφε για το φωτιστικο δεν εχω λογια οποιος δεν το δει απο κοντα δεν θα καταλαβει..εχω δει τοσα diy αλλα αυτο ειναι το κατι αλλο!!

Μπραβο ρε λυκο να το χαιρεσε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το φωτιστικο έδειξε πολυ τωρα που φαινετε το αλουμίνιο ατόφιο. Full metal jacket και ετσι, μου αρεσει :)

Για το ενυδρειο δεν εχω να πω πολλα, τα ειπα και ποιο πριν, αλλα οτι θα έπιανα τον εαυτό μου να γυρίζει στο θεμα μονο για να δει τις φωτογραφιες ξανα και ξανα δεν το περίμενα. Αυτα τα δυο νησιά με τη χαράδρα γεμάτη απο κοραλια και το "περιεργο" βαθος που δίνει η αφίσα... Ολα τα λεφτα!

Λεει και ξαναλέει και ειμαι σίγουρος οτι ο ίδιος εκει θα ειναι οποτε μπαίνει σπιτι, εγω θα ημουν!! :jig::)

να σε καλα φιλε μου σε ευχαριστω ασε και εγω κολημενος μπροστα στο ενυδρειο ειμαι λες και βλεπω ταινια!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειχα την τυχη να το δω απο κοντα...το ενυδρειο σου φιλε μου ειναι τοσο ομορφο τοσο ωραια στημενο και καθαρο με πραγματικα μια κινηση ψαριων τοσο ηρεμη λες και δεν υπαρχει νερο!!καλα αδελφε για το φωτιστικο δεν εχω λογια οποιος δεν το δει απο κοντα δεν θα καταλαβει..εχω δει τοσα diy αλλα αυτο ειναι το κατι αλλο!!

Μπραβο ρε λυκο να το χαιρεσε!!!!

:bigemo_harabe_net-162::bigemo_harabe_net-162::bigemo_harabe_net-162::bigemo_harabe_net-162::bigemo_harabe_net-162::bigemo_harabe_net-162::bigemo_harabe_net-162:

Link to comment
Share on other sites

Νταξ τα σπαει!!!

Θα μπορούσες να έβαζες κάτι καλύτερο σε ήχο....κάτι σε Πάολα, ή Παντελίδη!!! :sword::bbq::dj: χαχαχαχαχαχα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...