Jump to content

Ο Αρσενικος Μου


GIANNIS007

Recommended Posts

Αυτος λεει οτι θελει,εσυ τον πιστεψες?

Μια ξανθια και ενας αφρικανος αν κανουν διδυμα,θα βγει ενα και ενα?Δεν νομιζω :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτος λεει οτι θελει,εσυ τον πιστεψες?

Μια ξανθια και ενας αφρικανος αν κανουν διδυμα,θα βγει ενα και ενα?Δεν νομιζω :P

σε αυτο εχεισ απολυτο δικιο.αλλα η θα βγει ξανθο η αφρικανακι ε?

Link to comment
Share on other sites

Το τι θα βγει μονο ο Θεος το ξερει,αλλα σιγουρα ουτε αφρικανακι,αλλα ουτε Σουηδεζα θα βγει. :rasp:

Link to comment
Share on other sites

Προκειμενου να πουλησουν δεν παιζονται καποιοι τυποι...Το μονο που καταφερνουν ομως τελικα ειναι να χαλανε το "ονομα" του μαγαζιου τους τελικα.

Link to comment
Share on other sites

Προκειμενου να πουλησουν δεν παιζονται καποιοι τυποι...Το μονο που καταφερνουν ομως τελικα ειναι να χαλανε το "ονομα" του μαγαζιου τους τελικα.

τελικα ετσι πιστευω κ εγω.

Link to comment
Share on other sites

Τι κουκλι ειναι αυτο? Το βρηκες ? παρτω

καλημερα σας..δεν το βρηκα φιλε μου ακομα εχει ενασ φιλος απο το σαιτ αγγελια tropheus moliro του ετειλα πμ κ περιμενω απαντηση..λεσ τελικα να παω σε tanganyka?

Link to comment
Share on other sites

Το κακο με την αφρικη ειναι,οτι και να κανεις,στο τελος θα λες μηπως αν εκανα το αλλο ,θα ηταν πιο ομορφο?Οποτε εσυ αποφασιζεις,εχει πολλες ομορφιες,και εχουμε λιγα ενυδρεια δυστυχως

Link to comment
Share on other sites

για να βαλω τα τροφεουσ πρεπει να δωσω τα aulonacara κ ειναι λιγο ζορι γιατι ο μεγαλος ξεπερνα τουσ 13cm

Link to comment
Share on other sites

για να βαλω τα τροφεουσ πρεπει να δωσω τα aulonacara κ ειναι λιγο ζορι γιατι ο μεγαλος ξεπερνα τουσ 13cm

Πρεπει,ειναι σαρκοφαγα.

Link to comment
Share on other sites

Η αφρικη ειναι σαν τα πατατακια,αμα αρχισεις δεν σταματας να τρως :D

:bow:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...