Jump to content

Γλυφτης


Recommended Posts

ολος αυτος ο καυγας,ολα αυτα τα spam!!!!!!!!δεν βαρεθηκε κανεις πια!!!!!!!ολοι ξερουν τον γλυφτη,αλλα πρεπει να τον απαρνηθουμε?????!!!!!παντως δεν εχω δει παραπλησια αντιδραση σε αλλα παρατσουκλια ψαριων στο φορουμ-εχω δει απαντησεις χωρις spam σε ερωτησεις για νεμο για δολοφονους και για χηρες και πολλα αλλα....εκει δεν χρειαζετε επιστιμονικη ονομασια ψαριων??????αρχιζω να πιστευω οτι επιτιδες καλιεργητε το κλιμα...........................

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μπαι δε γουει ειναι η καλυτερη αντιμετοπιση του θεματος

μπορείς να μας πεις σε παρακαλώ τι είδους "γλείφτη" έχεις; ενωείς μάλλον κάποιο είδος πλέκο;

συγγνώμη αλλά ΠΡΕΠΕΙ να μας πεις τι ψαράκια ΑΚΡΙΒΩΣ θέλεις να βάλεις...βλέπεις με την λέξη "γλείφτης" άλλος εννοεί πλέκο άλλος cae κλπ όμως το κάθε ένα έχει όνομα και δεν ταιριάζουν όλα μεταξύ τους!!! Γενικά καλό είναι να μην χρισιμοποιείς το "γλείφτης" γιατί είναι πολύ γενικό και δεν καταλαβαίνουμε τι ακριβώς θες. :)

ομως και παλι ζονγκ...παρεξηγηση απο το πουθενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει κανενας λογος να γινει delete το θεμα!

Οσον αφορα τους γλυφτες,οντως δεν υπαρχουν τετοια ψαρια και αυτοι που τα αποκαλουν γλυφτες μιλανε για μια μεγαλη γκαμα αλγοφαγων χωρις να λενε σε ποιο ειδος αλγοφαγου αναφερονται.

Αν μας πεις τι ακριβως θες να κανεις και ποσα λιτρα ειναι το ενυδρειο σου θα παρεις και τις απαντησεις που θες.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ολος αυτος ο καυγας,ολα αυτα τα spam!!!!!!!!δεν βαρεθηκε κανεις πια!!!!!!!ολοι ξερουν τον γλυφτη,αλλα πρεπει να τον απαρνηθουμε?????!!!!!παντως δεν εχω δει παραπλησια αντιδραση σε αλλα παρατσουκλια ψαριων στο φορουμ-εχω δει απαντησεις χωρις spam σε ερωτησεις για νεμο για δολοφονους και για χηρες και πολλα αλλα....εκει δεν χρειαζετε επιστιμονικη ονομασια ψαριων??????αρχιζω να πιστευω οτι επιτιδες καλιεργητε το κλιμα...........................

Δεν νομίζω κανεις να θέλει να δημιουργησει κλίμα υπέρ η κατά ενός ψαριού! Το πρόβλημα φαντάζομαι δημιουργείται στο γεγονός πως πολλοί νέοι χομπιστες επειδή θέλουν να γλιτώσουν την διαδικασία συντήρησης του ενυδρείου τους ψάχνουν τρόπους κ μεθόδους , και κάποιος θα τους αναφέρει ρε συ πάρε ένα γλυφτη κάνει δουλειά!

Αγνοώντας ότι το συγκεκριμένο ψάρι είναι και αυτό ψάρι και όχι σκλάβος!

Φιλικά!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...