Jump to content

Valerimless Reef


vales_red

Recommended Posts

Τι καλλιτεχνης είσαι Θεε μουυυυυυ!!!!!

Ζηλεεεεεεεεεεεευυυυωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πωπωπωπωπω ομορφιες!!!!! γεια σου ρε βαλ μερακλη.!!!

Link to comment
Share on other sites

Απλά πανέμορφο!

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω φιλαρακια μου! ο δικος σας ενθουσιασμος ειναι η μεγαλυτερη επιβραβευση για μενα... υπαρχει πολλη δουλεια ακομα να γινει, αλλα προσωπικα με ικανοποιει το αποτελεσμα ως ενα σημειο... η διατομικη εχει περιοριστει, αλλα κυνηγαω το απολυτο...

τι λετε? σηκωνει αλλα ψαρακια? αλλες ιδεες?

Link to comment
Share on other sites

Απαπαπαπαπα......ωχ παναγία μου....αύριο έχω δουλειά να κάνω στον κύβο!!Ρε φίλε τι ωραία χρώματα είναι αυτά....τι ωραία ανάπτυξη η σέριες....μπράβο και πάλι μπράβο για το στολίδι!Θες έναν χαβανέζο ή μου φαίνεται....;

Link to comment
Share on other sites

Η εικόνα του νερου σε συνδυασμό με ήχο κυματισμου απλα σε στέλνει τελείως αλλού. Πολυ ωραίος!!!

Πανέμορφα τα ζωντανά σου, αν και θα προτιμουσα τους ζωανθους στον βράχο. (Τεμπελακο)

Παρατηρώ την κίνηση της ντορης και εχω να σου πω ότι το ψάρι μου φαίνεται πιο χαζό απο αυτο της γνωστής ταινίας. Εχε την υπό επιτήρηση!!

ΚΑΙ YELLOW !!!!! Μόνο αν αντικατασταθεί με την ντορη.

Link to comment
Share on other sites

Βαλε τελεια η ενυδρειαρα σου.....και ολα τα ζωντανα!!!!Φοβερα χρωματα.....μπραβο σου!!!!Οσο για ψαρια αραξε ρε συ κανα μηνα ακομα....και απο σεπτεμβρη βλεπεις......

Link to comment
Share on other sites

Ρε βάλε έναν χαβανέζο να γουστάρουμε.....;;Ακόμα εδώ είσαι;;;ΤΡΕΧΑ ΣΤΟ ΠΕΤ ΣΟΠ ΤΩΡΑ,,

ΥΓ.Άνετα πιστεύω σε παίρνει....εδώ είχα εγώ δύο τάνγκ....δεν σε παίρνει εσένα;;;;θα μας τρελάνεις ναουμ!!

Link to comment
Share on other sites

Νεα προσθηκη απο Σεπτεμβρη Οκτωβρη....

Κωστη?! Να τρεξω σε πετ σοπ?! Εδω δεν ειμαστε θελω ψαρι, παω βολτα, παιρνω καλαθι, ψωνισα... Εδω ειναι περιμενω, περιμενω, περιμενω, περιμενω, Α!! Εφερε ψαρια ο ΤΑΔΕ? Παιρνω αμαξι, τρεχω, το ψαρι το πηρε αλλος...

Σας ευχαριστω ολους!

Link to comment
Share on other sites

Πανεμορφο φιλε μου,να το χαιρεσαι!! :bigemo_harabe_net-64:

Αληθεια....πως φαινεται το μερακι και η αγαπη σ'αυτο που κανεις!!!!!!

:bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι μου καλο κ αγαπημενο...

Μια συμβουλή θα σε δωσω...

Ο μπαρμπαtwometershighbrilios εχει δικιο γιατι το βιωσα κ εγω....

Βγαλε το μπλε επιληπτικο σκ@τοψαρο χθες και βαλε ενα flavescens να δεις δουλειά και εργατικοτητα σε αλγη και προσφορα στο σύστημα σου...

Το έκανα κ εγω και δε το μετανιωνω ουτε δευτερόλεπτο!

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι μου καλο κ αγαπημενο...

Μια συμβουλή θα σε δωσω...

Ο μπαρμπαtwometershighbrilios εχει δικιο γιατι το βιωσα κ εγω....

Βγαλε το μπλε επιληπτικο σκ@τοψαρο χθες και βαλε ενα flavescens να δεις δουλειά και εργατικοτητα σε αλγη και προσφορα στο σύστημα σου...

Το έκανα κ εγω και δε το μετανιωνω ουτε δευτερόλεπτο!

Οχι και σκατοψαρο η ντορη...Καλα που δεν το ακουσε αυτο ο γυιος μου... :bigemo_harabe_net-134: Βαλεντινε φοβαιρο το βιντεακι.Πολλα μπραβο :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω η αναμονη να σε δικαιωσει φιλαρακι...

Must see σε 720p!

Πολυ ομορφο και πεντακάθαρο....

Μπραβο....

Link to comment
Share on other sites

Απο Οκτωβρη οι αλλαγες...τωρα μαζευω πληροφοριες... Ενας χαβανεζος παντα μου αρεζε. Ειχα παλια για ενα 4μηνο και ξαφνικα σε ενα βραδυ πεθανε χωρις αιτια! Υγιεστατο ηταν. Ειναι ακριβα τα ατιμα! Θα δω τι θα περισσεψει απο τις διακοπες κι απο Οκτωβρη θελω να το φιλοξενησω το ψαρακι αυτο. Small για να το χαρω...

Οσο για το BlueTang, οντως δεν κανει δουλεια. Το εχω 2χρονια γεματα κι εκτος απο ομορφια, πιο πολυ χεζει παρα κουρευει...

Θαθελα ομως και λιγο χρωμα! Λευκοστερνος και YellowTang πανε μαζι? χωρις το BlueTang εννοειται!

(Valas, Giannako kai Boss χαιρομαι που σας αρεσε η προσπαθεια μου!)

Πραγματικά προσπαθώ πολύ και θέλω να αρχίσω να πιστεύω ότι οι παλιές κακές μέρες (Θυμασαι Aiole?! Alexpsycho? Tι εποχες εκεινες!) να εχουν περασει ανεπιστρεπτί!

Δοξα τω Θεω, εκτος απο τις νεες προσθηκες σε ψαρακια (που τα εχασα ολα χωρις λογο-ενω ειχα παρα πολυ καιρο να χασω ζωντανο) το μονο κοραλλι που χανω ειναι το δωρακι του Kostaskappa η formosa που χαροπαλευει...

Μεχρι κι η μπλε seriatopora, ενω αν ανατρεξετε σε παλιοτερες φωτογραφιες θα την δειτε με κατασπρους πολυποδες ετοιμους να πουν αντιο, την κατεβασα στον αραγωνιτη πανω και εγινε ξανα μπλε!

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι, θυμάμαι.... τα λούζομαι εγώ τώρα χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι, θυμάμαι.... τα λούζομαι εγώ τώρα χα χα χα

Αιολικη Δυναμη τι γινεται φιλαρακι με την ReeFαρα σου....??Δεν υφισταται πλεον??

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει φίλε μου και μάλιστα με τον τεχνικό εξοπλισμό που πάντα ονειρευόμουν, αλλά "κόλλησα" ένα παράσιτο που δεν μπόρεσα να το ελέγξω από την αρχή, και πλέον είναι αργά.... θέλει στήσιμο από την αρχή.

Είχαν εμφανιστεί κάποιοι πολύ μικροί καφέ πολύποδες (το είχα κάνει και θέμα http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=78554&p=699560.... και τώρα κυριαρχούν σχεδόν σε όλο το ενυδρείο καλύπτοντας τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Σωπα ρε βαγγελη....κοιτα να δεις....και εγω λεω τι εχει γινει...δεν ειχα δει το θεμα που ειχες ανοιξει τοτε και απορησα!!!Ευχομαι να επιστρεψεις δρυμητερος οπως παντα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα γίνει πιο μελετημένο και στο στήσιμο του βράχου... ίσως και με πιο φαρδύ ενυδρείο

Link to comment
Share on other sites

Να τετοια ακουω και αρχίζω να σηκωνω μανικια ... παρεα με τον διμετρο και τον Βαλ εννοείται ετσι?? :)

Link to comment
Share on other sites

εννοείτε... όλο το παρεάκι

Link to comment
Share on other sites

Θα γίνει πιο μελετημένο και στο στήσιμο του βράχου... ίσως και με πιο φαρδύ ενυδρείο

Εχεις σκοπο να μας πεταξεις τα ματια απ'οξω......ξερω εγω..................μακαρι βαγγελη!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...