Jump to content

Καφέ Χρώμα - Πρόβλημα - Παρακαλώ Βοήθεια


Road Tail

Recommended Posts

Δεν νομιζω να παρεξηγηθικε και κανεις.Ηταν μια στιγμη που προσφερε και γελιο. :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μα αν ειναι δυνατόν!! Χαβαλέ εκανα κ προς Θεού δεν υπήρχε η παραμικρή δόση ειρωνείας!! Αν ειναι να σβήνουμε τα ποστ με τα ορθογραφικά λάθη τότε το postcount μου θα βγάλει αρνητικό αποτέλεσμα!!! Χεχεχε..

Έγινε επεξεργασία - Johnlaz
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη και πάλι για το λάθος.

Δεν παρεξηγήθηκε κανείς, ΟΚ

Από Δευτέρα θα συνεχίσω την καταγραφή αφού το ΣΚ ήταν δύσκολο, στενάχωρο και με μετακινήσεις λόγω ψήφου εκλογών.

Καλή συνέχεια

ps Άσε που η γαρίδα μου έκανε απόπειρα αυτοκτονίας μπροστά μου. Δυο μέρες τώρα είνια στρεσαρισμένη λόγω αλλαγής κουστουμιού και έχει αράξει πάνω στο σκίμμερ. Το απόγευμα εκέι που καθόμουν και έκανα πειράματα με τον κυκλοφορητή, πήδηξε έξω απ το ενυδρείο, αφου το καπάκι παραμένει ανοιχτό λόγω εξαερισμού και ανεμιστήρων. Η γαρίδα βράθηκε στο μάρμαρο, εγώ μαρμάρωσα κα ιψύχραιμα πήρα τη λαβίδα και με προσοχή την πέταξα στη χούφτα μου και απο εκεί στο ενυδρείο. Για την ώρα ζει αλλά είναι σαν μαστουρωμένη ... Θα δείξει η νύχτα αν επιβιώσει !!

Link to comment
Share on other sites

Παράκληση για διαχειριστή

διορθώστε το παραπάνω ορθογραφικό λάθος καθώς αν θέλετε σβήστε και τα 2 τελευταία ποστσ

εστειλα και αναφορα αλλά δεν εγινε κατι ....

ευχαριστω

Φεεεετα............. :hysterical::busted_cop:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Εβαλα 2ml Special Blend εχτές Τετάρτη με την αλλαγή νερού 15% και την Δευτέρα έβαλα 10ml Special Blend με την αλλαγή νερού 20%.

Ακόμα έκανα ένα σιφωνάρισμα χτες αλλά μέχρι το βράδυ πάλι εμφανίστηκαν κηλίδες κυανού στον αραγωνίτη.

Σήμερα το πρωί έκλεισα την UV-C που λειτουργούσε 6ωρο με χρονοδιακόπτη (12:00-18:00 καθημερινά) και δεν τάισα τα ψάρια από χτες το πρωί.

Αποτέλεσμα το κυανό μειώθηκε αισθητά ή καλύτερα δεν έχει έξαρση (φτου φτου ..... ξου ξου )

Υπάρχει περίπτωση να φταίει η UV-C λάμπα και να μου χαλάει την βιολογία αφού το ενυδρείο μου είναι νέο και άστρωτο ?

Ή τα Special Blend ευθύνονται και μόνο για την βελτίωση και να ξανανοίξω αύριο την UV-C ?

τηνκσ

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς τα βακτήρια κάναν δουλειά.. κ γω άρχισα να γεμίζω κυανο στο δικό μου ενυδρείο και λέω να πάρω κ γω βακτήρια. Μήπως αυτό το special blend ειναι παρόμοιο με το microbacter7 ? Γιατί mb7 εχει ο γαμπρός μου αν ειναι να δανειστώ λιγο,το special blend από που το πήρες αν επιτρέπετε;

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς τα βακτήρια κάναν δουλειά.. κ γω άρχισα να γεμίζω κυανο στο δικό μου ενυδρείο και λέω να πάρω κ γω βακτήρια. Μήπως αυτό το special blend ειναι παρόμοιο με το microbacter7 ? Γιατί mb7 εχει ο γαμπρός μου αν ειναι να δανειστώ λιγο,το special blend από που το πήρες αν επιτρέπετε;

Έχεις pm σχετικώς ..........

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...