Jump to content

το ''κρυφο μονοπατι''


giorginakos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 242
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω εβαλα απο την ξυρη την μαγια οχι απ την φρεσκια.αλλα ηταν κλεισμενη με λαστιχακι

και εγω ξηρη βαζω οχι φρεσκια.Οταν την ανοιξες μετα την αφησες κλεισμενη με το λαστιχακι εξω απο το ψυγειο?

Link to comment
Share on other sites

και εγω ξηρη βαζω οχι φρεσκια.Οταν την ανοιξες μετα την αφησες κλεισμενη με το λαστιχακι εξω απο το ψυγειο?

οταν την ανοιξα μετα δεν την εβαλα στο ψυγειο την αφησα μεσα στο ντουλαπι

Link to comment
Share on other sites

οταν την ανοιξα μετα δεν την εβαλα στο ψυγειο την αφησα μεσα στο ντουλαπι

Γι αυτο βγαζει τοσο λιγες φυσαλιδες..Ανοιξε καινουρια και φτιαξε αλλο μειγμα και μετα πες μου... :)

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτο βγαζει τοσο λιγες φυσαλιδες..Ανοιξε καινουρια και φτιαξε αλλο μειγμα και μετα πες μου... :)

ok...η μυρωδια της ομως ειναι ιδια δεν εχει χαλασει.

Link to comment
Share on other sites

ok...η μυρωδια της ομως ειναι ιδια δεν εχει χαλασει.

Για να μεινει 'φρεσκια' η ξηρη μαγια μετα το ανοιγμα την βαζουμε στο ψυγειο αλλιως χανοντε οι ιδιοτητες της,δεν εχει κανει με την μυρωδια.Φτιαξε ενα νεο μειγμα να δεις και τη διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Για να μεινει 'φρεσκια' η ξηρη μαγια μετα το ανοιγμα την βαζουμε στο ψυγειο αλλιως χανοντε οι ιδιοτητες της,δεν εχει κανει με την μυρωδια.Φτιαξε ενα νεο μειγμα να δεις και τη διαφορα

οκ παω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

νεα απ το ''μετωπο''...

δυστυχα ειναι τα νεα διοτι ο ψαρης μας δεν αντεξε αλλο και μας αφησε χτες το βραδυ :blink::)

η cuba οσο παει και μαραινεται το co2 μου τελειωσε ... ολα απ το κακο στο χειροτερο... δεν πειραζει ομως δεν τελειωνω εδω... συνεχιζω :(

Link to comment
Share on other sites

σημερα για πρωτη φορα χρησιμοποιησα και εγω λιπασμα για τα φυτα μου.και οχι για ολα τα φυτα αλλα για 2 συγκεκριμενα φυτα που τα εχω βαλει στο ενυδρειο μου απ τις 9 ιουνιου και απο τοτε εχουν παραμεινει ιδια μονο τα φυλλα αλλαζουν χρωμα απο πρασινο γινονται καφε :thumbup: το λιπασμα seachem flourish potassium...

τι λετε θα κανει δουλεια ? οσοι το εχουν ας μου γραψουν μια αποψη για το θεμα για να ξερω τι να περιμενω...

υ.γ τα φυτα ειναι στην δημοσιευση #187 στην 2η φωτογραφια απ το τελος.φαινονται πεντακαθαρα τα 2 φυτακια :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ωραιος ο φιλος :D

Το γρασιδι κατω ποιο ειναι?

Ευχαριστώ.Το μπροστά είναι το cuba και το πίσω μάλλον subullata :hysterical:

Έγινε επεξεργασία - giorginakos
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.Το μπροστά είναι το cuba και το πίσω μάλλον subullata :D

Κατσε ρε συ,αυτο που βλεπω δεξια και αριστερα απο το μονοπατι ειναι cuba?Το εσωσες?

Link to comment
Share on other sites

με υπομονή και επιμονή όλα γίνονται...ναι τελικά την έσωσα και αρχίζει να μεγαλώνει.το βακτήριο εξαφανίστηκε πλήρως και τώρα αναμένουμε στο φούντωμα :D

Link to comment
Share on other sites

με υπομονή και επιμονή όλα γίνονται...ναι τελικά την έσωσα και αρχίζει να μεγαλώνει.το βακτήριο εξαφανίστηκε πλήρως και τώρα αναμένουμε στο φούντωμα :D

Και πριν λίγο καιρό την κλάδεψα κανονικά και έβαλα και στο καινούριο project

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...